Власнику закладу сподобалась позиця власника ресторанів у Хмельницькому, який запевнив його, що виграв суди проти Держпродспоживслужби, яка виписала 250 протоколів від початку карантину.

Про це повідомів співвласник ресторану Nebos на Майдані Максим Богданович.

У Києві ще 3 місця повісили заяви про недискримінацію!“, – зазначив він на своїй Facebook-сторінці. При цьому він не уточнив, які саме це заклади.

У коментарях кияни назвали спортклуб “Євроспорт” та кондитерську DRaw Cakes. При цьому на сторінках у соціальних мережах кондитерська жодної подібної інформації не публікувала.

Також розповів про черговий візит Держпродспоживслужби 3 дистопада – кафе виписали протокол за порушення карантинних норм. У цей момент до Максима Богдановича підійшов чоловік, який заявив, що начебто має заклад у Хмельницькому, і що він підтримує позицію Nebos. Зазначив, що начебто від початку карантину за кілька років його заклад назбирав 250 протоколів від Держпродспоживслужби, але не сплачував штрафів. Навпаки – начебто навіть виграв суд.

Також бізнесмен з Хмельницького заявив, що зараз подає в суд на поліцію з вимогою відшкодування моральних збитків. Доказів своїм словам чоловік з Хмельицького не надав.

Раніше ресторан “Небос” заявив, що є “територією вільних людей” і не буде обмежувати відвідувачів – впускатиме людей в приміщення без масок і сертифікатів, поклавши відповідальність за їх здоров’я на них самих. Лише попросив потенційних відвідувачів залишатися вдома, якщо ті почуваються зле і мають температуру.

25 жовтня Держспоживслужба в місті Києві заявила, що наклала на ресторан 3 штрафи за порушення карантинних обмежень. У ресторані ж кажуть, що жодних штрафів не отримували. Додали, що будуть спілкуватися лише з президентом Володимиром Зеленським.

Раніше Європейський суд з прав людини, розглядаючи одну зі справ щодо вакцинації, дійшов висновку, що “мінімальне обмеження людини у вигляді обов’язкової вакцинації за умови відсутності протипоказань є прийнятним. Це захист суспільного інтересу та прав інших громадян на життя“. Детальніше про це писало правниче медіа “Спілка мертвих юристів“.

Фото: Фейсбук, скріншот