Репер пошепки ніби жартом скандував у центрі Києва "Росія". В інстаграмі його закидали питаннями про війну - він вдав, що не розуміє питання.

Про скандал, у центр якого відомий український репер, екс-учасник гурту “Гриби” Kyivstoner, розповів громадський активіст та блогер Сергій Стерненко.

Зокрема, стало відомо, що Альберт Васильєв, відомий як репер Kyivstoner, нещодавно давав інтерв’ю росіянам з Челябінська. Під час цього інтрев’ю, яке знімали на відео, виконавець запросив російських колег приїжджати до України. А потім він пошепки, крізь сміх, скандував у центрі Києва “Росія”.

 

Обурені люди почали йому писати в інстаграм, нагадуючи про війну на Сході України, яку розпочала Росія і на сьогодні вона визнана агресором.

Альберт Васильєв у відповідь робив вигляд, що не розумію, про що йдеться. А згодом і накинувся на одного з коментатиорів з питаннями – мовля, якщо у нас війна, то чому коментатор не на війні? Скріншот переписки виклали у соцмережі.

 

Зазначимо, Kyivstoner дав інтерв’ю росіянам на тлі будівництва Музею-Меморіалу жертвам Голодомору, визнаного геноцидом українського народу з боку сталінського тоталітарного режиму.

Нагадаємо, нещодавно у центрі Києва відкрили Меморіал у пам’ять про загиблих на Донбасі киян: майже 32 тисячі киян пройшли через війну на Сході України, із них 400 загинули.

Фото: Фейсбук, телеграм