Зустріч відбудеться в форматі Repair Cafe.

Захід відбудеться у суботу, 4 грудня з 14:00 до 19:00 у київському хакерспейсі Hacklab на вулиці Новокостянтинівській, 1В. Про це повідомили на сторінці заходу.

Організатори просять не брати із собою великі і заскладні прилади, наприклад, мобільний телефон, ноутбук чи пральну машинку – їх можна не встигнути відремонтувати за браком часу. Для ремонту підійдуть згорілий електрочайник, тостер, настільна лампа, стілець. Із собою варто взяти власні інструменти (викрутки, плоскогубці, кусачки), а також чай та печиво.

Організатори заходу називають зустріч – «колективною вакханалією ремонту речей».

“Такі зустрічі є світовим феноменом і проводяться хакреспейсами в багатьох містах різних країн. Це зазвичай дуже весело та пізнавально, бо ви не тільки зможете розібратись як працює улюблена річ, а ще й (можливо;) власноруч полагодити її! Також, ремонтуючі речі самостійно замість того, щоб їх викинути, ми вчимося більш відповідально ставитись до довкілля!” – зазначили організатори.

Вхід на захі вільний, але потрібно зареєструватися – кількість місць може бути обмежена. Обов’язковим для участі є сертифікат про вакцинацію.

Нагадаємо, Hacklab – перший в Україні хакерспейс, який почав працювати у 2013 році. Це некомерційна організація, яка об’єднує однодумців для обміну технічними та творчими ідеями і знаннями. Хакерспейси проводять зустрічі у форматі «ремонтного кафе» і у інших країнах, зокрема у Німеччині, Австрії, США, Словенії.

Фото: Фейсбук