Затори поки не утворюються.

Про це повідомили в програмі “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ”.

21 серпня повністю завершили ремонт дорожнього полотна траси Київ-Бориспіль, котра з’єднує столицю з однойменним аеропортом. Під час робіт частину дороги перекривали, відтак на ділянці утворювалися великі затори.

Станом на 27 серпня на вказаній ділянці відкриті всі смуги руху. Дорожники облаштували нове покриття, розмітку, нові відбійники та відремонтували автобусні зупинки й підземні переходи.

Цікаво, що на цій 17-ти кілометровій ділянці дороги планують встановити інтелектуальну автоматизовану систему управління дорожнім рухом.

Проектом передбачено встановлення системи відеоконтролю, ремонт автоматизованої системи управління дорожнім рухом та контролю за станом покриття, заміна опор освітлення та встановлення LED-освітлення.

На трасі в тестоводу режимі працюють 4 спеціальні екрани, які показують дані про температуру асфальту, повітря та дозволену швидкість руху на дорозі. Також транслюватимуть інформацію про затори на трасі.

“Зроблений верхній шар асфальтового покриття. Також було облаштовано нове сучасне LED-освітлення. Дорожню розмітку нанесено пластиком. Замінено нові дорожні знаки. Планували закінчити ремонти до Дня Незалежності України. Закінчили на 2 дні раніше”, – розповів Руслан Нічик, керівник Служби автомобільних доріг у Київській області.

Найближчим часом на трасі запрацює майданчик для “зважування в русі”.

Гарантія такого ремонту – 5 років. Однак в “Укравтодорі” сподіваються, що траса прослужить довше.

Фото: скріншот