Ініціатива архітекторів показала, як виглядатиме «Летюча тарілка» на Либідській.

Спільнота Savekyivmodernism разом із архітектором Віталієм Молочко та автором Флоріаном Юр’євим розробили проект візуалізації «Летючої тарілки» на Либідській.

Для початку модерну будівлю хочуть «очистити» від візуального шуму — частично прибрати вивіски, рекламні борди, МАФи й стихійні парковки. Головним є збереження паспорту фасаду: кольору, фактури, текстури фасадів і елементів задуманих автором проекту.

В «Тарілці» планують зробити концертну залу, що вміщатиме до 350 людей. Заходи проводитимуть кожного дня без вихідних завдяки паралельному плануванню. Оскільки вони будуть на різних рівнях, то не заважатимуть одне одному.

В приміщенні також створять кафе, виставковий простір, зону антракту та місце для презентацій, лекцій тощо. Щодо інтер’єру, то аріхтектори намагаються зберегти заданий стиль будівлі.

Освітлення також зроблять в стилі модерної пам’ятки, аби підкреслити геометрію простору.

Сцену в концертній залі хочуть розширити — встановлять світлодіодні панелі з розсіювачами, звукодинамічні елементи та перехресне зображення зворотної проекії.

 

В екстер’єрі збільшать сходові блоки, додадуть зони очікування та пандуси для колясок.. Аби пов’язати зовнішній вигляд з архітектурою самої будівлі, усі блоки впорядкують відповідно до фасаду.

Вночі «Тарілку» хочуть підсвітити, графічно підкресливши не лише форму приміщення, але й сам диск.

Kyiv Media

Приблизна вартість рестраврації та будівництва скаладає $169 000 00. Проте вказують, що загальна сума не остаточна.

Середня ціна на заходи приблизно становитиме 120 грн за квиток, вхід на концерти — 350 грн. За оренду залу планують брати 1 500 грн за годину.

Нагадаємо, роботи з оновлення «Тарілки» на Либідській тривають — вже пофарбували дах пам’ятки архітектури.

Фото: Savekyivmodernism