Національний музей Тараса Шевченка за результатами проведеного тендеру уклав договір з ТОВ “С Д Груп” щодо поточного ремонту будівлі музею. Загальна вартість таких робіт за договором становить 1,75 млн гривень.

Про це свідчить оголошення в системі публічних закупівель Prozorro.

Національний музей Тараса Шевченка у Києві уклав договір щодо проведення поточного ремонту пошкодженої росіянами будівлі закладу, розташованої на бульварі Тараса Шевченка, 12.

Комунальне підприємство “Київекспертиза” здійснило обстеження пошкодженої будівлі. Згідно зі звітом про результати обстеження, фахівці визначили не придатними до нормальної експлуатації:

  • склопакети в стельових конструкціях атріуму (пошкоджено герметизацію металопластикових конструкцій (орієнтовно 30 кв.м.), пошкоджено 6 склопакетів);
  • дерев’яні або металопластикові віконні та дверні блоки (орієнтовно 40 віконних, та 6 дверних блоків);
  • кріплення люстр та плафонів (орієнтовно 10 шт.);
  • оздоблення стель (фарбування, орієнтовно 300 кв.м.);
  • оздоблення стін (фарбування, орієнтовно 200 кв.м.)

Також потребують додаткової перевірки та відновлення працездатності система освітлення та обігріву прозорої стелі, система блискавкозахисту, системи пожежної та охоронної сигналізації.

Переможцем торгів було визнано ТОВ “С Д Груп” із розміром статутного капіталу в 2 тис грн, зареєстроване у Києві по вул. Автозаводській, 18. Основним видом діяльності компанії є будівництво житлових і нежитлових будівель.

Музей уклав з товариством договір щодо проведення робіт з поточного ремонту пошкодженої будівлі. Загальна вартість робіт, згідно з договором, складає 1 млн 749,9 тисяч гривень. Договір укладено 15 грудня. Строк виконання робіт складає 14 календарних днів з моменту підписання договору та може коригуватися за згодою сторін шляхом укладання додаткових угод.

Як ми писали, внаслідок ракетного обстрілу Києва 10 жовтня, окрім музею Шевченка, постраждали будівлі Національного науково-природничого музею та Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків.

Фото: Відкриті джерела