Ремонти тривають і вдень і вночі.

Про це повідомили в “Укравтодорі“.

Дорожники продовжують працювати і вночі на трасі М-03 Київ – Харків – Довжанський, ремонтуючи про 17-кілометрову ділянку дороги від столиці до міжнародного аеропорту “Бориспіль” (км 18+000 – км 34+950).

Поки проїзд тимчасово закрито у напрямку міста Бориспіль. Рух в дві сторони здійснюється по проїзду у напрямку Києва. До кінця тижня вже буде готовий правий проїзд. Повністю завершити роботи тут обіцяють до кінця серпня 2021 року.

Патрульна поліція повідомляє про зміну організації дорожнього руху з 9 липня до 14 липня. На період проведення ремонтних робіт рух транспорту в напрямку аеропорту «Бориспіль» здійснюватиметься через шляхопровід зустрічною смугою.

«Водії, з розумінням поставтеся до тимчасових незручностей та завчасно плануйте свій маршрут, враховуючи обмеження», – просять патрульні.

 Також проєкт ремонту передбачає проведення таких робіт:

  • фрезерування старого покриття;
  • влаштування верхнього шару покриття з ЩМА-20;
  • ремонт двох шляхопроводів на км 23+264 та км 33+320;
  • відновлення автобусних зупинок та тротуарів;
  • влаштування металевого бар’єрного огородження;

Крім цього буде проведено монтаж системи відеоконтролю, ремонт автоматизованої системи управління дорожнім рухом та контролю за станом покриття, заміна опор освітлення та встановлення LED-освітлення“, – додали в “Укравтодорі”.

Роботи проводить підрядна організація ТОВ “Автомагістраль Південь”. Востаннє реконструкція цієї ділянки проводилась у 2004 році.

Нагадаємо, нещодавно в “Укравтодорі” показали, як змінилася траса Київ – Харківпісля “Великого будівництва”.

Фото: Фейсбук