Наразі у компанії доступні 4 вакансії.

Про це повідомила розробниця Meta Анастасія Степанова.

Вона зазначила, що компанія пропонує релокацію до Лондона і Дубліна для IT-розробників. Крім того, Meta повністю оплатить переїзд для фултайм-працівників, а для стажерів організують житло, документи на отримання робочого дозволу та заробітну платню.

Наразі в компанії Meta відкриті чотири вакансії:

  • Software Engineer, кандидат повинен мати вищу освіту;
  • Rotational Network Engineering, вища освіта;
  • Software Engineer, стажування;
  • Production Engineer, стажування.

До слова, стажування в Meta відрізняється від фултайму тільки тим, що триває від 12 до 16 тижнів. Також після стажування інтерни мають повернутися на навчання в університет принаймні на один семестр.

Нагадаємо, нещодавно засновник Facebook Марк Цукерберг оголосив про зміну імені компанії — вона називатиметься Meta. Він підкреслив, що мета нової платформи полягає в реалізації «метасвіту», заснованому на програмних продуктах, сервісах та пристроях, які відтворюватимуть віртуальну реальність. Кожний користувач може створювати свій робочий простір у віртуальному світі, спілкуватися в таких «кімнатах» з друзями, а також відвідувати цілком реальні події, наприклад, концерти – через VR-технології. При цьому, користувачі матимуть змогу обирати свої аватари, щоб підкреслити власну сутність.

Роботу метавсесвіту забезпечуватимуть нові розробки компанії на платформі Horizon, які отримали назви Horizon Home, Horizon Workrooms, Horizon Worlds.

Розробники також стверджують, що новий продукт може розширити можливості для людей, які займаються продажем власної продукції. Адже у віртуальному режимі вони зможуть представити свій товар на відстані, а також в умовах, карантинних обмежень.

Фото: Фейсбук