Ймовірно, багато людей з цієї черги сьогодні спізнилися на роботу.

Сьогодні зранку перед входом до станції метро «Вокзальна» у Києві утворилася черга довжиною кількасот метрів. Фото та відео з місця подій у соцмережах публікують очевидці.

Судячи з викладених світлин, черга розтягнулася майже до головного входу Центрального залізничного вокзалу.

Користувачі соцмереж розділилися в думках з приводу можливих причин такого «явища». Одні вважають, що люди в черзі просто не мають банківських карт, а тому були змушені купувати QR-коди в касах; інші пишуть, що головна причину у тому, що на «Вокзальній» працює лише один ескалатор.

Деякі з дописувачів доречно відзначають, що простіше у такій ситуації знайти альтернативний шлях до метро — наприклад, пройтися до «Університету», або проїхати маршруткою.

Київ.м.Вокзальна черга в касу.

Опубліковано Татьяною Игнатенко Четвер, 27 серпня 2020 р.

Сьогодні ми повідомляли, що місто закінчує ремонт зупинки Борщагівської лінії трамвая – «Бульвар Кольцова».

ДОПОВНЕНО о 13:30

В столичному метрополітені заявили, що черга біля «Вокзальної»виникла через те, що люди почали активно користуватися приміськими електричками. Тепер вони масово приїжджають до Києва на роботу і навчання.

«Станція «Вокзальна» сьогодні вранці працювала у звичайному режимі. Ніхто її не закривав на вхід для пасажирів. Все дуже просто – люди приїхали на вокзал на приміській електричці, а потім поступово заходили на станцію. Почався осінній пасажиропотік… багато пасажирів сиділи на карантині і вже забули, як користуватися метро, автоматами з продажу квитків», –  повідомила виданню «Сьогодні» Наталія Макогон, заступниця начальника «Київського метрополітену».

Вона додала, що скупчення людей безпосередньо у вестибюлі станції вдалося уникнути.

«Думаю, за пару днів люди розберуться, коли краще приїжджати до міста і таких черг не буде», – підсумувала Макогон.

Фото: фейсбук