Планують збудувати багатофункціональний комплекс із ресторанами, офісами та торгівлею.

Про це повідомили на сайті «Сьогодні».

У Києві триває реконструкція Арсенальної площі. Наразі вже відреставрували пішохідну зону. До Дня Києва, що наприкінці травня, планують облаштувати фонтан, а також повністю упорядковати територію, що примикає до будівлі колишньої військової комендатури Києва.

Наразі тривають роботи в старовинній будівлі колишньої військової комендатури. Їх планують завершити в лютому цього року. Будівлю перетворять на багатофункціональний комплекс із ресторанами, офісами та торгівлею. Також тут планують запустити IT-школу для дітей.

До слова, ця історична будівля є пам’яткою фортифікаційної архітектури (споруджена в 1846-1850 роках за проєктом архітектора Петра Таманського). Саме приміщення довелося зміцнювати, щоб врятувати від зсуву. У землю по периметру забили 270 12-метрових паль. Ще 25 – біля схилу, щоб зупинити зсувний процес.

Навколо будівлі військової комендатури створять криту 3D-площу. Поряд буде сучасний офісний центр на 6 поверхів. Між новим будинком і комендатурою – скляний навіс-ліхтар, під яким буде зона для прогулянок, зустрічей і відпочинку.

Окрім цього, планують відтворити за архіними ілюстраціями колишній місток біля Нікольських воріт.

Водночас на території обіцяють обладнати паркінг для орієнтовно 420 автомобілів.

До слова, реконструкція Арсенальної площі відбувається в межах проекту A Station, який також займається культурною трансформацією заводу «Арсенал».

Нагадаємо, раніше з’явилося відео з висоти над Арсенальною площею після її реконструкції.

Фото: Фейсбук