Піч час рейду комісія з благоустрою виявила типові проблеми як і в інших районах.

Піч час рейду комісія з благоустрою виявила типові проблеми – на зелених зонах – скупчення сміття та листя, занедбані старі гаражі на прибудинкових територіях, застарілі дитячі майданчики, саморобні обмежувачі руху, що не відповідають жодним нормам.

Про це повідомив очільник комісії, перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

«Замість занедбанихтериторій необхідно створювати громадські простори – місця для відпочинку та спілкування людей. Як показує практика, таких локацій у спальних районах достатньо. До прикладу, під час сьогоднішнього обстеження виявили занедбану ділянку, куди місцеві зносять сміття. Такі локації особливо потребують впорядкування: висадження дерев та кущів, встановлення лав для сидіння, урн тощо. Вдалим прикладом у Голосіївському районі є територія біля метро «Виставковий центр», де після демонтажу незаконних МАФів провели комплекс робіт із благоустрою – прибрали залишки сміття і висадили платани та ялини», – прокоментував він.

Олексій Кулеба доручив у найкоротший термін ліквідувати скупчення сміття на зелених зонах, у дворах та розробити механізм, який допоможе уникнути накопичення сміття в подальшому. Відповідальним – встановлювати камери, огороджувати проблемні ділянки, інспекторам благоустрою – перевіряти наявність укладених договорів на вивезення сміття у мешканців приватних секторів та тримати на постійному контролі такі локації.

«Є питання, які потребують комплексного підходу. Одне лиш прибирання засмічених локацій може вирішити проблему на деякий час, проте не усунути її», – зазначив Олексій Кулеба.

До слова, 1 жовтня в Києві стартував місяць посиленого прибирання та впорядкування міського простору, який триватиме до 15 листопада.

Після завершення активної фази прибирання інспекція благоустрою перевірить виконання всіх доручень, зазначених у протоколах комісії. За результатами роботи кожен район Києва отримає своє місце у рейтингу.

Як повідомляли раніше, виїзні інспекції пройдуть у кожному з десяти районів Києва. По кожному обстеженню комісія складає протокол за понад 30-ма пунктами, в якому зазначає тип проблематики та терміни виконання. Уже перевірили Подільський, Оболонський, Шевченківський, Печерський, Солом’янський,Святошинський та Деснянський райони столиці.

Фото: КМДА