Сьогодні комісія інспектувала один із найзеленіших і найбільших «спальних» районів столиці.

Піч час рейду комісія з благоустрою виявила типові проблеми – несвоєчасне вивезення великогабаритного та побутового сміття, не закриті розриття на дорогах, старі гаражі на прибудинкових територіях, дитячі та спортивні майданчики, які потребують капітального ремонту.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба, який очолює виїзну комісію.

«Ми обійшли двори в радіусі кількох кілометрів від Деснянської РДА. Тут переважно будинки старої забудови, і окремі території потребують значного комплексного впорядкування. Як от велика занедбана локація в одному з дворів на проспекті Маяковського – може стати місцем для занять спорту. Помітно, що жителі самі беруть активну участь у благоустрої і власними силами намагаються створити красу. Бачили саморобну огорожу довкола клумби. Впевнений, що таким будинкам треба допомагати першочергово. Кияни мають бачити, що місто із ними в діалозі», – прокоментував Олексій Кулеба.

Він відзначив відсутність впорядкованих місць для збору сміття на всій території, малу кількість сміттєвих баків та наявність засмічених локацій. Часу, аби відпрацювати проблематику, у відповідальних – до 15 листопада.

«Безперечно, у комунальних працівників – дуже складна робота, яку вони виконують щодня. Зрозуміло, що проблеми є всюди. І більшість можна вирішити швидко, без додаткових надзусиль та капіталовкладень. Такі контрольні виїзди стосуються більше відповідальних на місцях, керівництва, аби вони бачили реальну картину на балансових територіях, а не лише звіти на папері», – додав перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень.

До слова, 1 жовтня в Києві стартував місяць посиленого прибирання та впорядкування міського простору, який триватиме до 15 листопада.

Після завершення активної фази прибирання інспекція благоустрою перевірить виконання всіх доручень, зазначених у протоколах комісії. За результатами роботи кожен район Києва отримає своє місце у рейтингу.

Також 23 жовтня всі комунальні підприємства візьмуть участь у масштабному прибиранні міста – у міській толоці.

Як повідомляли раніше, виїзні інспекції пройдуть у кожному з десяти районів Києва. По кожному обстеженню комісія складає протокол за понад 30-ма пунктами, в якому зазначає тип проблематики та терміни виконання. Уже перевірили Подільський, Оболонський, Шевченківський, Печерський, Солом’янський та Святошинський райони столиці.

Нагадаємо, після рейду на Подолі, у КМДА дали 15 днів на покращення благоустрою в усіх районах.

Фото: КМДА