Виставка триватиме до 26 лютого. Вхід вільний щодня з 11:00 до 21:00.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Mandarin Maizon.

Виставка українського митця Миколи Сологуба «Реінкарнації кохання» відкрилася ще 5 лютого та триватиме до 26 лютого.

Побачити роботи Миколи Сологуба можна в Mandarin Maizon art by Spivakovska, що знаходиться на вул. Басейна, 6, на 5 поверссі ТЦ Mandarin Plaza. Вхід вільний щодня з 11:00 до 21:00. Водночас обов’язково дотримуватися карантинних вимог.

На закритій презентації з нагоди відкриття «Реінкарнації кохання» Микола Сологуб розповів, що працює з підсвідомим, наголошуючи на тому, що все плинне: особистості, тіла, обличчя та образи, але незмінним протягом усього цивілізаційного розвитку залишається почуття любові.

Kyiv Media

«Я працюю з підсвідомим, висмоктуючи генетично закладені первістні інстинкти у сприйняті образів та форм. В усіх моїх роботах людські постаті є фігуративними, це – безособове втілення людини. Людини, яка крізь століття змінює лише свої риси, але завжди залишається первісною», – зазначив митець.

Kyiv Media

Художник приділяє особливу увагу у своїх роботах жінці. На виставці представлені барельєфи «жінки рукотворної», зібрані з різноманітних матеріалів.

«В автентичних роботах Миколи глядач побачить, як змінювалася любов протягом століть, крізь міфологічні та історичні сюжети, через погляд літераторів і творчість художників, які впливали на серію робіт Сологуба. Автор працює на рубежі наїву і кубізму, створюючи, тим самим, неповторний ар’єргард. Його роботи харизматичні, потужні, автентичні», — розповіла кураторка виставки Ліка Співаковська.

Kyiv Media

«Однією з головних цілей нашого арт-простору є популяризація українського мистецтва і підтримка талановитих геніїв сучасності. Роботи Миколи Сологуба визнані у всьому світі, і ми дуже раді представити їх українським поціновувачам мистецтва», — зазначив Олег Дзюбяк, засновник Mandarin Maison.

Нагадаємо, до 28 лютого в музеї Шевченка триватиме виставка театрального вбрання від театру Лесі Українки.

Фото: Facebook/Mandarin Maizon