"Київгазенерджі" на понад місяць затримав оприлюднення річного тарифу.

Про це повідомила членкиня комісії Ольга Бабій, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Нацкомісія з тарифів (НКРЕКП) планує винести на засідання 9 червня проєкт рішення щодо перевірки найбільшого газопостачальника в столиці ТОВ “Київгазенерджі”, він на понад місяць затримав оприлюднення річного тарифу для побутових споживачів.

“Ми їх обов’язково перевірятимемо. Здається, ці матеріали вже готові до наступного засідання комісії. Ми незабаром їх оприлюднимо”, – сказала Ольга Бабій на брифінгу 3 червня.

Остаточне рішення щодо перевірки залежатиме від отримання Комісією інформації від постачальника. Якщо, зрештою, вона не дає можливості зробити чіткі висновки, здійснюється перевірка.

Компанія “КиївГазЕнерджи” – найбільший постачальник природного газу в Києві – встановила ціну населення у рамках річного тарифу в розмірі 8,7 грн/куб. м (з ПДВ). Повідомлялось, що НКРЕКП розбереться із питанням неоприлюднення постачальником газу “Київгазенерджі” річного тарифу ресурсу для населення та прийме рішення, в тому числі щодо санкцій проти нього. 25 квітня постачальники газу опублікували свої річні тарифи на газ.

Фото: піксабей