За чутками, контракт не вдалося розірвати через комісійні, які отримали агенти Реброва і не захотіли повертати. Контракт Ребров підписав лише 6 червня.

Український тренер «Аль-Айна» з ОАЕ Сергій Ребров заявив, що не зможе очолити збірну України через чинний контракт із клубом. Про це повідомляє прес-служба «Аль-Айна».

В повідомленні натякається, що Ребров був готовий очолити збірну України.

«Я був би, безумовно, щасливий, якби взявся тренувати збірну своєї країни, але я маю контракт, і у випадку, якщо клуб вирішить, що я маю піти, то я обов’язково візьму на себе задачу тренувати національну команду моєї країни» — йдеться у повідомленні.

Що саме завадило розірвати контракт між «Аль-Айном» і Ребровим, не повідомляється, але переговори між сторонами тривали щонайменше тиждень. Не виключено, що команда з Еміратів не встигла б знайти нового головного тренера до старту нового сезону. Водночас, журналіст Ігор Бурбас повідомляє, що причиною стали комісійні, які отримали агенти Реброва і не захотіли повертати (сам Ребров має отримувати 4 мільйони євро на рік).

Як повідомляє видання Meta-ratings, УАФ досягла домовленості з наставником Олександром Петраковим, який погодився стати головним тренером збірної України в якості виконуючого обов’язки. Брифінг, на якому оголосять прізвище нового тренера, перенесли з 9 серпня на 17.

Олександр Петраков в 2019 році виграв молодіжний Чемпіонат Світу зі збірною України. Багато футболістів з того складу зараз виступають за основну команду країни. Після тріумфального мундіалю Петраков пішов тренувати національну збірну U-17.

Петраков уже прокоментував своє можливе призначення. В коментарі gazeta.ua він сказав, що погодиться на таку пропозицію.

«Я готовий. Це не мені потрібно, а країні. Я просто не можу відмовитися в такій ситуації, якщо вона виникне», — зазначив Петраков.

Зауважимо, що раніше на посаду головного тренера збірної начебто розглядали також кандидатури Мирона Маркевича, Олексія Михайличенка та Юрій Вернидуба.

Тим часом, гравці збірної України попрощалися із вже колишнім головним тренером Андрієм Шевченком. Ролик із словами подяки з’явився на YouTube-каналі vZbirna. У ньому Шевченку подякували за роботу футболісти Георгій Бущан, Едуард Соболь, Олександр Зубков та Євген Макаренко.

Нагадаємо, Андрій Шевченко залишив посаду головного тренера збірної після виходу команди у чвертьфінал ЄВРО-2020, де наші без шансів поступилися англійцям.

Фото: Фейсбук