Не так давно Тищенко називав Разумкова «майбутнім президентом України».

Соромно за колегу — так спікер Верховної ради Дмитро Разумков прокоментував гучну гулянку Миколи Тищенка, який під час посиленого карантину святкував із друзями день народження дружини у київському готелі. Слова голови ВР наводить «Інтерфакс-Україна» з посиланням на його прес-конференцію в Луцьку.

Разумков сказав, що святкування варто було відкласти.

«Соромно. Сьогодні так робити не можна» — відповів Разумков на запитання про цей інцидент.

Спікер ВР також висловив сподівання, що фракція «Слуги народу» відреагує не лише на ситуацію з Тищенком, а й на нецензурні висловлювання голови парламентського комітету з питань фінансів Данила Гетманцева у своєму Телеграмі, де він коментував пост однієї з журналісток.

«Я сподіваюся, що реакція від фракції буде. Що стосується заяв моїх колег, я завжди говорив: треба подумати, а потім вже говорити. Якщо ти представник влади, то твої слова сприймаються по-іншому, позиція, дії будуть розглядатися під мікроскопом… Людям за свої неправильні вчинки має бути соромно. Я розумію, що кожен має відповідати за себе, але мені як голові парламенту за дії деяких своїх колег соромно. Тому вибачте за всіх» — додав Разумков.

Також голова парламенту пообіцяв, що день народження його дружини у п’ятницю, 23 квітня, святкуватимуть «в тісному родинному колі вдома».

Нагадаємо, 18 квітня журналісти програми «Схеми» від «Радіо Свобода» зняли репортаж про день народження дружини Миколи Тищенка в столичному готелі Fairmont. Після оприлюднення інформації, слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом порушення карантинних вимог; сам нардеп уже відреагував і офіційно вибачився, хоча зазначив, що не бачить у своїх діях жодних порушень.

Зауважимо, що Тищенка за його вечірку розкритикував також міністр охорони здоров’я Степанов. Щодо Разумкова, то його не так давно Тищенко у своєму Facebook назвав «майбутнім президентом», але швидко виправив текст.

Фото: Фейсбук