На тілах обох знайшли сліди катувань — зламані пальці, ноги.

Російські фашисти закатували двох мешканців села Богданівка, бо розраховували, що про їхні звірства ніхто не дізнається. Про це повідомляє Міністерство оборони і публікує відео з цього населеного пункту.

Убили одного жителя села. За те, що не дав їм в руки мобілку. Потім був другий захід росіян на БТР-ах, двух мужиків закатували (…) тут груба, і вони сюди приходили гріти борщ регулярно (показує – ред.) і шото тим руським фашистам не понравилось” — повідомляє один з мешканців села на відео.

Дружина загиблого розповіла, що росіяни тіло чоловіка знайши пізніше в підвалі. В одного з чоловіків був повністю розбитий череп, зламані пальці на руках, перелом ноги, перелом хребта. У другого — повністю розбиті груди. Чоловіків звали Михайло Липчак та Анатолій Собчак. За що могли вбити літніх чоловіків, місцеві мешканці навіть не уявляють.

Також рашисти регулярно займалися розграбунком будинків.

Відкривали будинки, виламували двері, витягували консервацію, горілку шукали. Горілку” — розповідають місцеві.

Російські танкісти своєю технікою зруйнували багато осель та інших будівель.

Йому нада їхать — він сарай валяє. Може паркан переїхати, вивалити ворота. Питань немає (…) шмонали, шукали, допитувалися. знову ж, перевіряли ті самі мобілки” — додає один з мешканців.

Нині біля села відновлюють міст, невдовзі пустять електричку.

Фото: скріншот