Вранці 5 червня 4 російські ракети вдарили по Дарницькому вагоноремонтному заводу, рашисти стверджують, що там нібито знаходились танки та інша бронетехніка, яку передають Україні партнери. Укрзалізниця запрошує переконатись, що це брехня.

Про це повідомив голова правління “Укрзалізниці” Олександр Камишін.

 “Сьогодні зранку російські війська вчергове обстріляли залізничну інфраструктуру. 4 ракети вдарили по Дарницькому вагоноремонтному заводу, що знаходиться на лівому березі Києва. В принципі, для нас це вже стандартний початок дня. Вони б’ють по залізниці щодня, ми оперативно ремонтуємось і їдемо далі”, – написав він у телеграм.

Камишін підтвердив, що внаслідок удару серед залізничників був один поранений. Йому надали медичну допомогу. 

Водночас він висловився з приводу поширеної російським міністерством війни заяви про нібито склад важкої військової техніки на території заводу.

“Ми не робили ніяких публічних заяв про обстріли, тому що в цьому випадку рух пасажирських поїздів не затримувався. Та не промовчало російське міноборони. Вони вчергове збрехали, що ціль удару — «поставленные восточноевропейскими странами танки Т-72 и другая бронетехника, размещенные в корпусах вагоноремонтного предприятия»”, – процитував Камишін заяву рашистів.

“Офіційно заявляю — на території ДВРЗ немає військової техніки. Цей завод ремонтував піввагони та зерновози, які ми використовуємо для вивозу експортної продукції”, – наголосив він.

Голова правління “Укрзалізниці” запросив всіх журналістів — і українських і іноземних відвідати ДВРЗ. 

“Ми підтвердимо, що росія вчергове збрехала. І що їх справжня ціль — економіка України та мирне населення. Вони хотять перекрити нам можливість експортувати українську продукцію на захід”, – сказав Камишін.

Фото: Відкриті джерела