Юрій Луценко прямим текстом погрожує тим, хто наполягає на перейменуванні Національної музичної академії імені Чайоквського.

Повідомлення з погрозами радник ректора Національної музичної академії імені Чайковського Юрій Луценко розмістив на своїй сторінці у Facebook. Пізніше повідомлення було видалене, проте активісти встигли зробити скрін.

У своєму повідомленні радник ректора Юрій Луценко наполягає, що перейменовувати Національну музичну академію на честь відомого українського композитора Бориса Миколайовича Лятошинського неприпустимо. Він наголошує, що активістів, як виступають за перейменування, чекають наслідки, яких “ніхто не хоче”.

Така неетична позиція чиновника консерваторії викликала протест серед активістів. Письменник і перекладач Остап Українець відреагував на повідомлення Луценка і в різкій формі закликав припинити залякування людей. Крім того, він назвав керівництво консерваторії осередком совкового мислення.

У Міністерстві культури та інформаційної політики, а також Державному агентстві України з питань мистецтв вважають за необхідне провести публічну дискусію щодо доцільності перейменування Київської консерваторії імені Петра Чайковського.

Фото: Фейсбук