Політик намагався виправдатися і казав, що йому соромно.

Радник глави Офісу президента України Олексій Арестович своїм автомобілем заблокував рух пожежних розрахунків в одному з дворів біля метро «Васильківська» під час навчань ДСНС. Про це повідомив журналіст Костянтин Андріюк у новому випуску свого YouTube-каналу «ЗупиниЛося».

За словами Андріюка, навчання провели на прохання місцевих мешканців, які регулярно скаржаться на хаотично запарковані автомобілі на прибудинковій території. Власником одного з цих автмобілів виявився Арестович.

За словами журналіста, пожежна машина не могла проїхати повз джип Volvo Арестовича щонайменше протягом  5 хвилин.

«… Вольво стояло на самісінькому повороті і на зебрі. 5 хвилин! Впродовж яких, квартира могла вигоріти наполовину! А Вольво стояло там мінімум 1.5 години» — наголошує Андріюк.

Також Андріюк каже, що Арестович, після того, як вийшов до машини, намагався виправдатися — мовляв, зазвичай кладе в машині номер телефону, щоб йому могли додзвонитися інші водії в разі необхідності, але цього разу забув. Однак, почути, що говорить Арестович на відео дуже складно — у властивій йому манері спікер української делегації в тристоронній контактній групі з питань Донбасу бубнів собі під ніс.

«Вам скільки років? Ви хочете сюжет снять? Я ж раскаялся уже… Це дитячий садочок, я сказав що я був неправий, я вже вибачився» — сказав Арестович на зауваження Андріюка.

Пізніше Арестович почав апелювати до рівня журналістики в Україні, заявивши, що Андріюк начебто намагається «вижати скандал на рівному місці».

Як ми повідомляли, в неділю біля метро «Харківська» міський автобус їхав по зустрічній смузі руху.

Фото: скріншот