Воєнний стан подовжено до 25 квітня.

Верховна Рада продовжила воєнний стан в Україні з 26 березня 2022 року на 30 діб. Про це повідомив депутат «Голосу» Ярослав Железняк.

Під час воєнного стану можуть: запровадити комендантську годину, встановлювати особливий режим в’їзду та виїзду, обмежувати свободу пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також рух транспортних засобів перевіряти документи, оглядати речі, багаж, вантаж, транспорт та приватне майно запровадити трудову повинність чи обов’язкові суспільно корисні роботи, примусове відчуження приватного майна. переводити різні установ та організації усіх форм власності на роботу на користь оборони забороняти діяльність певних політичних партій чи громадських об’єднань, які ведуть роботу проти незалежності України. Забороняти проведення мирних зібрань, мітингів, походів і демонстрацій та інших масових заходів. обмежувати право на вільне пересування оголосити загальну або часткову мобілізацію.

Нагадаємо, воєнний стан в Україні на 30 діб було запроваджено 24 лютого, після того, як Російська Федерація пішла на повномасштабне вторгнення.

Фото: Фейсбук