У 2020-му чоловік начебто звільнив від покарання доньку судді Крістіни Константінової. Після звільнення він отримуватиме щомісячну грошову допомогу від держави.

Вища рада правосуддя звільнила суддю Печерського райсуду Києва Володимира Карабаня за власним бажанням. Про це повідомляє сайт ВРП.

Рішення про це ухвалили «у зв’язку з поданням заяви про відставку».

Водночас, як повідомляє у своєму Facebook юрист Михайло Жернаков, Карабань є тим суддею, який у минулому році начебто звільнив від покарання доньку іншої судді Печерського райсуду, Крістіни Константінової — Анастасію Тарасюк.

Тарасюк, яка кілька тижнів тому захищала приїзд у Київ російського репера Басти та називала українських патріотів бидлом, у 2020 році начебто була затримана столичними патрульними за водіння у нетверезому стані. Її справа потрапила в той самий Печерський райсуд, де працює її мама.

«Настю від покарання за п’янку за кермом відмазав суддя того ж суду Карабань (…) Карабань – представник цілої суддівської династії. Дядько – колишній суддя Вищого госпсуду. Його колишня дружина Яна Карабань – суддя госпсуду м. Києва. А двоюрідний брат Владислав Сулім – суддя Північного апеляційного господарського суду» — пише Жернаков.

При цьому Тарасюк начебто навіть не приходила на суд, і обмежилася лише письмовими поясненнями.

Жернаков також додає, що завдяки такому рішенню ВРП Карабань отримуватиме значну грошову допомогу.

«Тепер Карабань до кінця своїх днів буде отримувати з наших із вами грошей довічне грошове утримання, розміром десь 100 тис. грн. на місяць» — зазначає юрист.

Як ми повідомляли, батьком Анастасії Тарасюк є ДБРівець Анатолій Тарасюк, який зараз начебто займається справами Майдану, її вітчим начебто — ще один суддя Печерського суду Віктор Кицюк. За свої слова про Крим та українців вона вибачилася, але дописувачі вважають, що текст вибачень Тарасюк читала з листка.

Тим часом, в Печерському суді кажуть, що «суддя Майдану» Царевич жодних справ не веде, і приховують дані про її зарплату.

Фото: Уніан