На їх думку зоконопроєкт може спричитинити хаос в керівництві столицею.

Після детального вивчення документу рада почесних киян, дійшла висновку: документ має бути доопрацьований, йшлось на прес-конференції в Інтерфакс-Україна.

Рада дійшла висновку, що цей документ “дуже сирий” і має бути доопрацьований. Зокрема, Рада знайшла у законопроєкті цілу низку положень та термінів, які можна інтерпретувати по-різному: “належні умови”, “певні повноваження”, “місце знаходження”, “розташування” та інші.

Крім того, в Раді почесних громадян наполягають, що райони має визначати міськрада, а не Кабінет міністрів, як прописано в цьому законопроекті. Сумнівним, на їхню думку, є питання запровадження інституту префекта, є багато інших зауважень.

В Раді почесних киян зауважують, що Верховна рада має ухвалювати такі закони, які “не заважають життєдіяльності Києва, а спрямовують її в хороше, правильне русло”.

Рада почесних громадян Києва – консультативно-дорадчий орган при виконкомі Київради (КМДА), до якого входять видатні кияни, які мають визначні заслуги та зробили вагомий внесок у розвиток економіки та соціальної сфери міста Києва, збагачення національної інтелектуальної і культурної спадщини, громадську діяльність.

Нагадаємо раніше нардепи відклали розгляд “закону про столицю”. І й скоріш за все до наступного року. Про це написав депутат 8-го скликання Олександр Черненко на своїй сторінці у Фейсбук. Зокрема він зазначив, мовляв, у “слуг” банально не вистачає голосів. Окрім того, зауважив Черненко, Ради Європи розкритикувала законопроєкт. Сам мер Києва Віталій Кличко називав документ неконституційним. Законопроєкт, нагадаю, ще раніше підтримали у першому читанні. Одне із основних його положень – це розділення посад мера і голови КМДА.

Фото: Фейсбук