Верховна Рада у вівторок, 16 листопада, може розглянути у другому читанні законопроєкт №5600 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень".

Про це перший заступник голови парламентської фракції “Слуга народу”, народний депутат Андрій Мотовиловець розповів під час засідання Погоджувальної ради у понеділок, 15 листопада.

“У вівторок ми запустимо повноцінно Бюро економічної безпеки, а також розглянемо ресурсний законопроєкт №5600”, – сказав він.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №5600 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень” в першому читанні 1 липня 2021 року.

Народні депутати під час пленарного засідання парламенту 5 жовтня підтримали ініціативу розгляду законопроєкту №5600 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень” за особливою процедурою.

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики 12 жовтня схвалив фінальну версію законопроєкту №5600. Кількість поправок до другого читання проєкту закону після опрацювання комітетом за особливою процедурою зменшилася з понад 11 тисяч до 159.

Так, відповідно до закону “Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури”, для запуску особливої процедури розгляду в другому читанні законопроєктів, до яких надійшло понад 500 поправок, необхідно зібрати підписи не менше 150 депутатів, які звертаються з таким клопотанням до Голови ВР, після чого парламент на найближчому засіданні має проголосувати 226 голосами за початок цієї процедури. Після цього народні депутати у дводенний строк мають надіслати листи щодо розгляду їхніх пропозицій та правок до Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики. Далі відповідні пропозиції опрацьовуються та зводиться нова таблиця.

Особлива процедура означає, що кожна фракція та група може наполягати на розгляді п’яти поправок, а депутат – на розгляді однієї, не врахованої комітетом, поправки.

Відмітимо, Київ не раз назвав дискримінаційним розмір ПДФО для Києва. Сьогодні Києву дістається лише 40% податку фізичних осіб. Для порівняння – інші міста отримують 60%. Сума недоотриманих коштів називалась у розмірі 13,8 мільярда бюджету за рік.

Київрада неодноразово зверталась до президента, парламенту та Уряду щодо справедливого розподілу податку на доходи фізичних осіб та усунення дискримінаційного підходу до територіальної громади столиці. Із 2015 до 2021 року депутати ухвалили 7 таких звернень від Київради, два з них – цього року. Також, у комунікації із народними депутатами, міська влада неодноразово ініціювала проекти законів про внесення змін до статті Бюджетного кодексу щодо доходів бюджету столиці.

Фото: Фейсбук