Лерос повідомив, що нібито знайшов трекер для стеження під своїм автомобілем.

Комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту рекомендував Верховній раді усунути позафракційного народного депутата Гео Лероса від участі у п’яти пленарних засіданнях. Про це повідомив заступник голови комітету Павло Фролов з фракції «Слуга народу» у Telegram.

«Регламентний комітет одноголосно рекомендував Верховній раді позбавити Гео Лероса права брати участь у п’яти пленарних засіданнях за нецензурні жести у парламенті», – повідомив депутат.

Водночас Фролов зазначив, що таку пропозицію відповідно до Регламенту голосуватимуть у парламенті без обговорення.

Покарати депутата Лероса за жест у ВР від регламентного комітету вимагала фракція «Слуга народу».

Сам Лерос у своєму Фейсбуці сьогодні написав, що знайшов невідомий пристрій під своїм авто, який зовні нагадує трекер для стеження.

«Що у чорному ящику, товариші знавці?» — написав Лерос.

Депутат підозрює у встановленні трекера спецслужби і натякає на зацікавленість Зеленського.

«Правильно, це офіс Слуги олігархів – Зеленського за допомогою ручних спецслужб стежить за моїм авто», – переконаний нардеп.

Лерос викликав на місце поліцію та вибухотехніків. Також він розказав, що вже написав заяву до правоохоронних органів.

Нагадаємо, 4 листопада Лерос показав середнього пальця в Раді Зеленському. Це сталося після того, як спікер парламенту Стефанчук попросив вимкнути Леросу мікрофон,коли той з трибуни назвав Зеленського, що був присутній в залі, зрадником.

Нагадаємо, в березні 2020 року Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких чоловік, схожий на брата голови ОП Андрія Єрмака – Дениса Єрмака – проводить переговори про працевлаштування осіб на посади в органах влади. Це викриття не призвело до звільнення Андрія Єрмака, а от Лероса за деякий час виключили з партії.

А нещодавно Тищенко напав на Лероса в Раді під час виступу щодо зірваної операції з «вагнерівцями».

Фото: Фейсбук