З такими плакатами антивакцинатори мітингували у Києві 24 листопада.

Про це повідомили у Телеграм-каналі “Телеканал Київ”.

“Антивакцинатори у Києві протестують із плакатами з перекресленими QR-кодами, які ведуть на сайт кремлівської партії”, – зазначили у повідомленні.

Редакція КиївMedia перевірила та підтвердила цю інформацію.

Нагадаємо, антивакцинатори 24 листопада зібралися біля станції метро “Арсенальна” та під парламентом. В руках у мітингарів можна побачити плакати з написами “світовий заговір сил зла проти бога та людства”, “скажи ні геноциду” та “епідемія брехні”.

Практично на кожному перехресті урядового кварталу є наряди правоохоронців. За даними поліції, дороги перекрили, щоб уникнути транспортного колапсу, як це було минулого разу, коли рух автомобілів перекривали самі протестувальники. Якщо обіцянка організаторів акції не перекривати дороги буде стримана, то невдовзі правоохоронці розблокують проїзд.

Мітингуючі вимагають скасувати обов’язкову вакцинацію для низки професій та звільнити Стахіва. Вони також звинувачують журналістів у брехні та вимагають свободи слова. Загалом, у акції беруть участь близько сотні людей, деякі з них несуть перевернуті українські прапори.

Очолив мітинг адвокат Дмитро Павліченко, фігурант скандальної “справи Павліченко”, якого разом з сином звинуватили у вбивстві судді Шевченківського суду Зубкова.

Фото: Телеграм