Раніше будівля перебувала на балансі Мінекономрозвитку.

До комунальної власності територіальної громади Києва прийнято житловий будинок, що розташований в Оболонському районі по вулиці Куренівській, 15-а. Про це повідомляє сайт Київради з посиланням на депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Богдана Чорнія.

За його словами, п’ятиповерховий житловий будинок перебував на балансі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Наразі його прийнято до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передано до сфери управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

«Будинок був у підпорядкуванні машинобудівного заводу, який згодом було переоформлено в ПрАТ «ТОДАК». Тривалий час мешканці не отримували житлово-комунальні послуги, не могли створити ОСББ та впродовж 27 років оформити право власності на квартири. Міська влада виступає на захисті майнових інтересів громади, тому було проведено колосальну роботу з Оболонською районною в місті Києві державною адміністрацією. Наразі у будинку запущено теплопостачання, а мешканці 32 квартир отримали змогу приватизувати свої помешкання», – зазначив Чорній.

Депутат додав, що міська влада виступає на захисті інтересів киян і сприяє підвищенню комфорту та добробуту територіальної громади.

Фото: Фейсбук