Тепер, окрім бездомних тварин, за допомогою цього боксу кияни можуть допомагати дітям та літнім людям.

Про це повідомили на сторінці проекту «Япомога».

Новий бокс для підтримки благодійних проектів, спрямованих на допомогу бездомним тваринам, літнім людям та дітям, відкрився у Києві 27 травня о 16:00 у ТРЦ Lavina Mall, що по вулиці Берковецькій, 6Д.

У цьому «Япомогабоксі» можна залишатити скручені пластикові пляшки об’ємом до 2 літрів та перерахувати гроші на благодійність на один з трьох напрямків: бездомним тваринам, людям літнього віку, дітям з особливими освітніми потребами.

У ТРЦ встановлена вже третя версія «Япомогабоксу». Перший відкрився у жовтні 2020 року на Лук’янівці біля парку Котляреського. Спершу він видавав корм тваринам у спеціальну тарілочку. Проте побоюючись, що у цю миску можуть кинути отруту, організатори проекту вирішили змінити конфігурацію бокса.

У другій версії корм наповнювався у спеціальному віконечку, яке вже було закрите, що унемовлювлювало підкидання до корму отрути. Коли корм заповнював весь відсік – його забирали та передавали волонтерам, котрі вже роздавали корм бездомним собакам та кішкам. Такий бокс відкрився на вулиці Протасів Яр, 15, на території заправки SOCAR у січні 2021 року. Також такий бокс організатор проекту Руфат Раімов подарував київській школі №207.  І такий же бокс встановили на місці першого на Лук’янівці, замінивши стару версію більш новою.

Четвертий «Япомогабокс» став інноваційним – він вже не видає корм, а просто збирає пластикові пляшки а також за його допомогою кияни можуть робити благодійні внески. Такий бокс працює у травні 2021 в ТЦ Мetro на Позняках (Петра Григоренка, 43).

Фото: Фейсбук Lavina Mall