Перед посольством влаштував одиночний пікет політичний біженець Михайло Агафонов, який присоромив своїх співвітчизників.

В неділю, 19 вересня, в посольстві Росії в Києві пройшло голосування на виборах за новий склад Держдуми РФ. У черзі на дільницю стався словесний конфлікт між виборцями та мітингувальником, повідомляє «Сегодня».

Повідомляється, що до черги біля входу в посольство підійшов біженець з Росії Михайло Агафонов. Він присоромив всіх, хто стояв в черзі словами «Путінські прихвосні, там і залишайтеся».

«Вам — вічний сором! За те, що ви ходите підтримувати цей балаган! Посеред країни, на яку Росія напала з подачі цієї самої Держдуми, ви ходите голосувати за новий склад цієї Держдуми! Ви йдете укріплювати цю путінську гілку влади. І дітей тягнете! Сором» — звертався до присутніх Агафонов.

Люди в черзі здебільшого на його слвоами не реагували, деякі відповідали словами «Час покаже». Дехто прикривав обличчя від камер.

Зауважимо, що в Україні відкрили дільниці для голосування в Держдуму не лише в Києві, а також у Львові, Харкові та Одесі.

Активіст Михайло Агафонов отримав статус біженця в Україні у 2016 році, хоча живе тут з 2014-го. З Росії він виїхав через переслідування за діяльність у складі Комітету на захист засудженого письменника Бориса Стомахіна, засудженого в квітні 2015 року за сукупністю вироків до семи років колонії суворого режиму.

Фото: Фейсбук