Цинічність у цих двох не має меж.

Президент росії володимир путін на прес-конференції в Амурській області назвав “фейком” повідомлення про масову загибель цивільних осіб у Бучі від рук російських військовослужбовців. Про це повідомляють росЗМІ.

В українській Бучі організований такий же “фейк”, як був з хімічною зброєю в Сирії“, – запевняє Путін.

Більше того, путін стверджує, що Олександр Лукашенко, який захопив владу у Білорусі, нібито передав йому якісь документи про те, що сталося. Сам Лукашенко заявив, що його спецслужби також мають відповідні “докази”.

Ці документи передані до ФСБ – як, хто – у них є відповідні перехоплення, – на якому транспорті приїжджав до цього населеного пункту та створював умови для організації цієї провокації“, – переконує віе.

Також Лукашенко заявив, що різанина у Бучі, яку влаштували російські військові, – це нібито “спецоперація англійців”.

Це як у Бучі… Ми якраз обговорювали цю політику – всі кричать, ну треба було запровадити черговий пакет (санкцій. – Ред.), нам це відомо. Ми докладно обговорювали їхню психологічну спецоперацію, яку провели англійці“, – переконує білоруський диктатор.

Нагадаємо, саме з території Білорусі росія завдає ракетних ударів по Україні та підвозить військових і техніку для перекидання вглиб тимчасово контрольованих територій.

Фото: Фейсбук