“РаДіти знову” відбуватиметься у місті Біла Церква та у місті Фастів.

Так, вже наприкінці липня в районних центрах київської області відбудеться серія освітніх, культурних подій для дітей та дорослих. Проект “РаДіти знову” – комплекс заходів, який допоможе людям, що постраждали від війни, впоратись зі стресом, отримати нові корисні навички та інструменти для подальшого відновлення. В програмі – психологічна підтримка,  навчальні та культурні заходи, фізична активність та заходи для малечі. 

Крім того, в межах проекту відбудеться навчання для соціальних працівників, освітян, волонтерів, батьків та фахівців, які працюють з внутрішньо переміщеними особами. Вони отримають доступ до навчальних ресурсів, освітні матеріали та навчання по інноваційній методиці «РаДіти знову», по роботі з втратами та ресурсному відновленню у вигляді арт-терапії. 

Старт програми планується на кінець місяця. “РаДіти знову” відбуватиметься у місті Біла Церква та у місті Фастів.

До слова, проєкт ініційований та реалізований благодійним фондом “Рідні”, місією якого є подолання сирітства та розвиток інституту сім’ї. Фонд  вже більше 9 років дбає про безпеку та благополуччя дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківської опіки та дітей, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах. З початком повномасштабної війни, вектор роботи фонду розширився, зараз фонд надає також психологічну, освітню та гуманітарну допомогу дітям та сім’ям , які найбільше постраждали від війни. 

Фото: Фейсбук