Через те, що жоден із кандидатів не отримав більшості голосів, буде оголошено повторний конкурс.

Міністру культури часів Януковича Михайлу Кулиняку не вистачило 1 голосу, щоб виграти конкурс на посаду генерального директора комплексу «Мистецький арсенал». Інші учасники ще до проведення конкурсу збиралися в суді оскаржувати його результати — про це в ефірі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» розповів член конкурсної комісії Гліб Вишлінський.

Він нагадав, що для перемоги на конкурсі учасник мав отримати 5 голосів членів комісії. Оскільки цього не сталося, буде оголошено повторний конкурс.

«Ми очікували, що 6 з 9 голосів членів конкурсної комісії буде віддано за кандадита, умовно, визначеного на Банковій. Але сьогодні так сталося, що лише 4 голоси отримав Михайло Кулиняк (…) 4 голосів виявилося недостатньо, потрібно 5 голосів. 3 голоси отримала нинішня директорка Леся Островська і по 1 голосу двоє інших кандидатів. Відповідно, має бути переоголошений конкурс» — розповів Вишлінський.

Чи буде збережено склад конкурсної комісії під час наступного голосування, поки невідомо. Вишлінський каже, що ця комісія «частково дискредитована» і що її треба заново переформувати.

Вишлінський розповів, що в найкращому випадку призначення гендиректора відбудеться на початку вересня. 14 линя цього року спливає термін контракту з чинною директоркою комплексу Лесею Островською, після цього «Мистецький арсенал» отримає в.о. гендиректора.

Також він розповів, що деякі учасники конкурсу ще до його проведення збиралися іти в суд оскаржувати результати.

Зауважимо, що деякі колеги Вишлінського саме Кулиняка вважають «кандидатом від ОП».

Фото: Фейсбук