Перед виборами проблема стає особливо актуальною.

У київських школах впроваджується альтернатива фізичній охороні. На виклик сторожа або вахтера до навчального закладу приїздитиме «Муніципальна охорона», повідомляє ТСН.

«Зараз в експериментальному режимі за критичних ситуацій реагуватиме «Муніципальна охорона», яка приїде за 5 хвилин після натиснення тривожної кнопки вахтером чи сторожем», – повідомили у КМДА.

Також в міській адміністрації поінформували, що зробили усе, аби школярі не перетиналися з виборцями, які до голосування 25 жовтня, можливо, захочуть перевірити своє ім’я у списках на дільницях (які зазвичай розташовують саме в школах).

«Oдна з причин ранніх канікул – аби діти та виборці не перетнулися. До них виборчі комісії мають організувати намети на вулиці» — повідомили в адміністрації.

Директор школи №210, до якої звернулися журналісти, заявив, що варіант співпраці з Муніципальною охороною повністю влаштовує навчальний заклад. А для того, щоб розмежувати школярів та виборців, в цій школі організували окремий вхід для останніх.

Водночас, опитані батьки повідомили виданню, що послуги немуніципальної охорони школи в столиці щомісяця коштують близько 1600 гривень.

Нагадаємо: КП «Муніципальна охорона» виникло у 2017 році, коли в Київ повернулося чимало учасників АТО. Це соціальний проект із залученням українських ветеранів, всього КП «Муніципальна охорона» налічує близько 400 співробітників, які охороняють 238 об’єктів у Києві.

Раніше ми писали про те, чому одні столичні школи закривають через коронавірус, а в інших вводять змішане навчання.

Фото: скріншоти ТСН, фейсбук