У фільмі згадується історія з імпічментом Дональда Трампа через його розмову із українським президентом Володимиром Зеленським.

Netflix вирішив висміяти 2020-й рік у новому фільмі Death to 2020. У стрічці є фрагмент, в якому героїня акторки Лізи Кудроу заявляє, що України не існує, повідомляє The Babel.

Фільм Death to 2020 є комедією. У сатиричній стрічці Netflix висміює псевдоекспертів, які намагаються коментувати деякі події 2020 року. В одному із фрагментів фільму героїня Лізи Кудроу, котра виконує одну із головних ролей, заявляє: «Немає такого місця як Україна».

Йдеться про фрагмент, в якому героїня стрічки обговорює історію з імпічментом президента США Дональда Трампа через його розмову із новообраним українським президентом Володимиром Зеленським. У якийсь момент спікерка починає заперечувати не лише свої слова, а й існування України як такої.

Відомо, що над стрічкою Death to 2020 працювали автори популярного серіалу «Чорне дзеркало». Фільм уже вийшов на платформі Netflix 27 грудня. Головні ролі зіграли Семюел Л. Джексон, Х’ю Грант, Ліза Кудроу, Кумейл Нанджіані та інші.

Нагадаємо, стрімінговий сервіс Netflix знайшов дві українських студії з озвучки, які будуть дублювати контент Netflix українською мовою.

Скоро у потягах Інтерсіті показуватимуть офлайн фільми українською.