У межах провадження повідомлено про підозру п’ятьом особам.

Про це повідомила Київська міська прокуратура.

За даними слідства, учасники злочинної групи упродовж декількох років реалізовували протиправний механізм заволодіння об’єктами нерухомості у м. Києві та Київській області, власники яких померли та їхнє майно підлягало передачі у власність територіальної громади як відумерла спадщина.

Заволодіння майном відбувалось шляхом його оформлення у спадщину на підставних або неіснуючих осіб за підробленими документами. Після цього нерухомість виставляли на продаж добросовісним покупцям. Грошові кошти, отримані від продажу майна, учасники злочинної групи привласнювали та розподіляли між собою в залежності від ролі та участі кожного.

У такий спосіб учасники ОЗГ заволоділи правом власності на 5 квартир у Києві та Київській області, а також на частину будинку у м. Буча. При цьому територіальній громаді міста Києва завдано збитків на суму 3,5 млн гривень, фізичним особам – на суму 2, 3 млн гривень.

У межах провадження повідомлено про підозру п’ятьом особам. На теперішній час вирішується питання обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою. Трьох з них оголошено у розшук.

Фото: Фейсбук