Жінці загрожує до дванадцяти років тюремного ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років та з конфіскацією майна.

Про це повідомила Поліція Києва.

За даними слідства, у 2019 році  було розпочато кримінальне провадження за фактом привласнення майна, шляхом зловживання службовим становищем директоркою підприємства, яке мало виконати капітальний ремонт благоустрою столичного парку «Перемога». Своїми протизаконними діями зловмисниця завдала міському бюджету збитків на 2,5 мільйони гривень.

Правоохоронці встановили, що столичне комунальне підприємство заключило відповідний договір з підрядником у 2018 році. Будучи службовою особою, директорка склала, підписала та видала низку актів приймання виконаних будівельних робіт, цим самим засвідчивши достовірність виконаних робіт. У подальшому жінка подала вказані документи до столичного комунального підприємства для оплати за нібито виконані роботи в повному обсязі. Висновками відповідних експертиз встановлено, що види будівельних робіт, які включені до актів приймання виконаних будівельних робіт та наданої на дослідження кошторисної документації не відповідають фактично проведеним роботам, а самі офіційні документи — завідомо неправдиві.

Наразі слідчі повідомили 68-річній уродженці Львівщини про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 КК України — привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах, та ч. 2 ст. 366 КК України — службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки. Жінці загрожує до дванадцяти років тюремного ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років та з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Фото: Фейсбук