Компанія Лортен груп підписала протокол про результати аукціону із приватизації державного підприємства Електронмаш із результатом 970 млн грн і 1 копійку.

Про це повідомляє Фонд державного майна (ФДМУ).

Зазначається, що компанія-переможець аукціону виконала взяті на себе зобов’язання щодо визнання результатів відкритих торгів. Таким чином, приватизація заводу офіційно відбулася.

Компанія Лортен груп запропонувала заплатити за актив у 14,5 рази більше за початкову ціну – 970 млн грн.

За даними державного реєстру Мін’юсту, компанія зареєстрована у 2018 році. Основний вид діяльності – купівля та продаж власного нерухомого майна. Бенефіціаром компанії є Пічевський Олег Анатолійович. До 1 листопада компанія була оформлена на Ольгу Чубенко та Юрія Богомаза та займалася оптовою торгівлею.

Голова ФДМУ Дмитро Сенніченко припускав, що Лортен груп може бути спеціально створеним до кінцевого покупця підприємством (SPV).

Нагадаємо, “Електронмаш” випускав прилади живлення бортових електромереж для тролейбусів, трамваїв, вагонів метрополітену та пасажирських вагонів залізниці. Також підприємство виготовляє побутові лічильники газу, контрольно-касові апарати, електронне обладнання управління вітровими електричними установками. Сьогодні від промислового гіганта залишилися напівпорожні стіни та занедбана територія на околиці Києва, повідомляють у ФДМУ. Завод знаходиться у Києві на вул. Окружний, він має ділянку 20 га землі.

19 жовтня ФДМУ виставив на приватизацію майновий комплекс Електронмашу за стартовою ціною 66,7 млн. грн. ФДМУ планував продати Електронмаш за кілька сотень мільйонів гривень. 12 листопада Фонд продав завод “Електронмаш” майже за 970 млн грн. і 1 копійку. Саме одна копійка і вирішила переможця торгів.

Фото: Фейсбук