В соцмережах кияни намагаються зрозуміти, що відбувається.

Кияни повідомляють про підозрілу активність комунальників в Оболонському районі міста по вулиці Автозаводській. Ремонтники спочатку кладуть асфальт на проїжджу частину, а потім його знімають — світлини з місця події показав Telegram-канал «Життя Оболонського району».

На них видно — дорожники спочатку встеляють асфальт а потім одразу його знімають, і так по кілька разів. Автори посту іронізують, мовляв, «Київавтодор» проводить «навчання в режимі реального часу».

Як розповів в прямому включенні в ефірі програми «Київ NewsRoom» журналіст телеканалу «Київ» Богдан Бур’яненко, комунальники на Автозаводській переробляють ремонт, який вони почали кілька днів тому.

«У вівторок підрядник, приватна компанія, вийшли без попередження і узгодження робіт на ремонт цієї дороги і грубо порушила технологію облаштування покриття. Після того, як вони не узгодили свої дії ні з «Автодором», ні з ШЕУ, вони отримали певні санкції і були змушені все переробити, при чому за власний рахунок. Сьогодні цей асфальт, що був покладений з порушенням технології, компанія знімала. Впродовж цих вихідних уже під наглядом фахівців, вони будуть облаштовувати це покриття» — розповів журналіст.

У зв’язку з ремонтом на Автозаводській буде діяти обмеження на рух транспорту з ранку суботи до вечора неділі: частину вулиці перекриють, об’їжджати цю ділянку доведеться по вулиці Вишгородській.   

Раніше ми писали про те, що комунальники прибрали Арт-причал на Набережно-Хрещатицькій.

Фото: Telegram