В партії вже прокоментували це рішення.

Шоумен, телеведучий, колишній кандидат на виборах міського голови Києва Сергій Притула оголосив про свій вихід з партії «Голос». Відповідний пост Притула написав у своєму Facebook.

Притула пояснив своє рішення «діями нового керівництва партії». Також він натякнув, що вважає винним у цьому у тому числі і Святослава Вакарчука, який покинув «Голос» влітку 2020 року.

«Не знаю, як би склалась історія партії, якби минулого року її не полишив би засновник. Проте, станом на сьогодні, 7 червня 2021 року, я оголошую про свій вихід з партії «Голос». Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення» — пише Притула.

Політик стверджує, що «до останнього вірив у можливість цивілізованого діалогу», але вирішив покинути політсилу, бо «партійні «верхи» не чують «низів».

«Обласні та міські осередки не повинні відповідати перед суспільством за вчинки партійного керівництва. І, на мою думку, єдино правильним рішенням є максимально дистанціюватись від цього керівництва» — зазначив він.

Щодо проблем «Голосу» Притула натякнув про голосування деяких депутатів у Раді, яке «йде врозріз із бажанням виборців і передвиборчими обіцянками». За словами політика, керівництво мало би «очистити партійні ряди, публічно засудити дії депутата тощо», але цього не сталося.

«… відсутність будь-яких реакцій керівництва партії на «зашкварні» голосування своїх депутатів на будь-якому рівні, означає не лише толерування, але й погодження такої поведінки. Ба більше, партійні ряди почали очищати від тих, хто піддав критиці недобропорядних персонажів із «Голосу» — пояснив Притула.

Керівництво «Голосу» вже відреагувало на пост Притули. В партії закинули йому «бажання отримати керівні посади будь-якою ціною».

«Ми не здивовані тим, що особисті амбіції Сергія Притули і бажання отримати керівні посади будь-якою ціною взяли гору над спільною ціллю – побудувати велику ліберальну партію в України та спільно втілювати всі програмні обіцянки, задекларовані протягом двох виборчих кампаній, у тому числі і паном Сергієм» — йдеться в повідомленні.

Притулі колишні колеги побажали «успіху в подальшій кар’єрі». Також в партії натякнули, що слідом за Притулою «Голос» можуть покинути й інші депутати.

Нагадаємо, після виборів міського голови Києва Притулу виключили з політради «Голосу»; також йому відмовили у проханні очолити київський осередок партії. Пізніше Притула відкрито розкритикував очільницю партії Кіру Рудик за деякі висловлювання та «узурпацію влади» в «Голосі».

Фото: Фейсбук