Політик не вважає свій результат та партії «Голос» невдачею.

Кандидат на посаду міського голови Києва від партії «Голос» Сергій Притула заявив, що не вважає невдачею свій результат на міських виборах і планує й надалі займатися політикою. Про це він заявив в ефірі hromadske.

«Я не вважаю результат на мерських виборах невдачею, тому що ставилося кілька завдань на цю кампанію. З деякими з них не склалося, з більшістю склалося. Так, на жаль, я не вийшов у другий тур. Ми недооцінили сіточки деяких кандидатів та активність їхнього електорату на тлі того ядра людей, на яких розраховував я», — зазначив колишній шоумен.

За словами Притули, його політсилі не вдалося мобілізувати частину виборців, на яких вони розраховували — це категорія громадян 18-29 років.

«Десь завадив COVID, десь — байдужість. Також далеко не всі громадяни усвідомлюють важливість місцевих виборів після того, як почалися процеси децентралізації», — спробував пояснити Притула.

Попри такий результат, він збирається продовжувати кар’єру політика: каже, що ці міські вибори можна вважати «непоганим стартом».

«У мене є величезне бажання займатися політикою далі, і, маючи зараз ось такий фундамент, я розумію, що можу від нього відштовхуватися. Головне — подальша внутрішня мотивація і тримання в тонусі наших команд по всій Україні й в Києві зокрема», — підсумував він.

Нагадаємо, за результатами голосування, які оприлюднила ЦВК, Сергій Притула показав третій результат на виборах столичного міського голови це 7,87% (56 900) голосів. Партія «Голос» пройшла у Київраду набравши 5,97% голосів.

Фото: фейсбук