Політик обрав неформальний стиль спілкування з виборцями.

Партія «Голос» та Сергій Притула представили Дорожню карту з реформування столиці. Вона доступна для ознайомлення на офіційному сайті політсили.

Головною проблемою жителів Києва Притула вважає «напряги». Можливо, так політик хоче здаватися простішим: під категорію «напрягів» у нього підпали і транспортні, і екологічні проблеми міста.

«У пробці стоїш – напряг. Дихати нема чим – напряг. Забита маршрутка – напряг. Забагато напрягів для жителів міста…. Напряги мають піти» — пише Притула.

Всього ж Притула і «Голос» виділили чотири головних напрямки, за якими планують розвивати Київ. Це вдосконалення системи міського управління, транспортної системи, поліпшення екології та інвестиційної привабливості. Програма діяльності містить 13 сторінок, де тезово викладені кроки для вирішення вказаних проблем.

Окремо слід відзначити обіцянку відновити трамвайне сполучення між Правим та Лівим берегами столиці. Раніше трамвай, що сполучав два береги, йшов по мосту Патона, її розібрали у 2004-му. Вочевидь, так у «Голосі» вирішили бути небанальними в питанні будівництва метро на Троєщину.

«Побудуємо швидкісний трамвай з Троєщини на правий берег, що швидше, дешевше та ефективніше, ніж будувати метро» — йдеться в програмі Притули. Нагадаємо, нещодавно щось схоже говорила Ірина Верещук, але швидко передумала.

Також у «Голосі» вирішили не відставати від трендів — політсила запрошує до своїх рядів усі охочих (у якості волонтерів та прихильників). Тут не обійшлося без конфузу — на одній зі світлин таких прихильників на офіційному сайті партії є зображення діда Гарольда, персонажа відомого мему «Гарольд, що приховує біль».

Можна припустити, що таким чином в партії натякають: тим, хто до них долучиться, доведеться несолодко. Насправді ж ні Притула, ні «Голос» цю світлину ще не коментували.

Нагадаємо, сьогодні ми писали про те, що фахівці з фізіогноміки вважають Притулу дуже проникливим, інтелектуальним і при цьому емоційним.

Фото: скріншот, Голос