Політик вважає, що до інциденту причетні власники ділянок по сусідству, які начебто є працівниками силових структур.

Кілька днів тому у Києві сталася пожежа на території недобудованого дитячого центру поблизу Музею авіації, і поліція не виключає, що її влаштували навмисне. Водночас, політик та шоумен Сергій Притула у своєму Facebook повідомив, що мова йде про реабілітаційний центр для онкохворих дітей «Дача», і з посиланням на криміналістів стверджує, що це дійсно був умисний підпал.

За словами Притули, ініціатива створити реабілітаційний центр для онкохворих дітей належить благодійному фонду «Запорука», який знайшов спонсорів, придбав землю, замовив проект і почав будівництво. При цьому фонд начебто одразу зіштовхнувся з проблемою у вигляді сусідів, які в юридичний спосіб намагалися перешкодити будівництву.

Будівля реабілітаційного центру після підпалу

«Ніхто з них точно не зрадів і ніхто не сказав: «давайте ми вам допоможено, аби швидше це відкрилося». Зібралися усі натовпом, щоб розказати про те, як це погано і як Центр допомоги онкохворим дітям точно має бути десь, де свіже повітря у лісі, подалі від них», – розповіла працівниця фонду.

Жінка також каже, що противники будівництва згодом перейшли до фізичного псування майна.

«Сусід болгаркою ворота порізав. Він все хоче воювати, бо каже незаконно, щоб онкохворі діти жили зі здоровими людьми, каже вони мають жити десь далеко. Бо він будував будинок, а тут його вікна виходять, а тут діти «за крок від смерті» і взагалі воду забруднюють і ауру зіпсують, і взагалі цінність нерухомості у цьому районі впаде через таке сусідство. І така партизанська війна вже триває 2 рік» — розповідає вона.

На цього сусіда представники фонду написали заяву у поліцію, однак до відповідальності його не притягнули. Після того, як в недобудованому центрі сталася пожежа, його власники написали ще одну заяву, тепер про підозру у підпалі.

Притула наголошує, що «земельні ділянки під житлову забудову у цьому районі роздавалися по лінії МВС». Тому він переконаний, що поліція розслідувати цей інцидент не буде.

«Велика кількість людей, які там проживають, є відставними або ж навіть діючими працівниками цієї дорогої нашим серцям і бюджету силової структури. Я зайвої ілюзії щодо цієї справи не створюю. Давайте відверто, хто міг вчинити підпал?… Один із сусідів, до речі, наполягає на тому, що це будівельники кинули «бичок» від цигарки і саме від нього все запалало. Але криміналісти сказали, що все ж таки це підпал» — каже він.

Також Притула розповів, що силами спонсорів організовує в реабілітаційному центрі охорону та систему відеоспостереження, щоб унеможливити подібні інциденти.

Фото: Фейсбук