Ознайомитися з фотовиставкою можна до 28 липня.

У Боярці Київської області, у парку імені Тараса Шевченка відкрилась фотовиставка The War Is Not Over Yet. Організатори привезли її в рідне місто загиблого фотожурналіста Макса Левіна в день його народження, 7 липня, повідомляє прес-служба.

На церемонії відкриття були присутні мати, рідні, друзі та колеги Левіна, а також місцеві жителі, які прийшли згадати його.

Як йдеться в релізі, виставка The War Is Not Over Yet – вияв солідарності з українськими медійниками та медійницями, які борються за правду, ризикуючи власним життям. Проект покликаний розповісти про тих, завдяки кому світ знає про війну, яку розвʼязала росія проти України – йдеться про журналістів та журналісток, які загинули, були поранені, опинились під обстрілами, у полоні або зазнали переслідувань від початку повномасштабного вторгнення.

Ознайомитися з фотовиставкою в Боярці можна до 28 липня.

Організатори виставки: Український ПЕН, Інститут Масової Інформації, Центр прав людини ZMINA, Національний музей Революції Гідності, Львівський Медіафорум, Премія імені Георгія Ґонґадзе.

Фотографа Макса Левіна знайшли вбитим 1 квітня у селі Гута-Межигірська Київської області: російські солдати вбили його двома пострілами.

Як ми писали, у Боярці хочуть перейменувати вулицю на честь загиблого фотожурналіста Левіна.

Фото: прес-служба