Актор та шоумен Оскар Кучера незаконно відвідував окупований Крим.

Про це повідомили у Держприкордонслужбі України.

Рішення про заборону в’їзду в Україну російському актору та телеведучому прикордонники ухвалювали у пункті пропуску «Жуляни» сьогодні, 30 червня.

«Росіянин 1974 року народження прибув в Україну, маючи посвідку на проживання в нашій країні. Проте прикордонники встановили факти незаконного відвідування ним тимчасово окупованого Криму», – зазначили прикордонники.

Сьогодні актор, який незаконно відвідував тимчасово окупований Крим, залишав Україну рейсом «Київ-Варшава».

«Після оформлення його на виліт, прикордонники на три роки заборонили порушнику в’їзд на територію нашої держави, згідно з вимогами статті 13 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», – додали в Держприкордонслужбі.

Також зазначили, що відомтсво готує лист до підрозділу Державної міграційної служби України з ініціативою анулювати іноземцю-порушнику посвідку, яка дає йому право на тимчасове проживання в Україні.

Імені російського актора прикордонники не вказали. За даними «Української правди», йдеться про Оскара Кучеру  (Євгенія Боголюбова). Днями він презентував в Одесі свій літературно-драматичний проект.

Фото: Інстаграм