Народний депутат Петро Порошенко вночі на 28 травня намагався виїхати з України через пункт перетину держкордону у Львівській області. Але його не пропустили прикордонники.

Про це йдеться у заяві партії «Європейська солідарність».

“Сьогодні під час перетину українсько-польського кордону на превеликий жаль зіткнулися з тим, що українські прикордонники не пропускають п’ятого Президента України, народного депутата України, лідера «Європейської Солідарності» для того, щоб він виконував свій конституційний обов’язок. Для того, щоб він реалізовував не просто права народного депутата України, а для того, щоб він відстоював українські інтереси і українську державу”, – стверджують соратники Порошенка.

В “ЄС” підкреслили, що Порошенко має авторитет серед країн членів НАТО і спільно з сьогоднішньою владою може домогтися передачі Україні зброї, яка потрібна на фронті.

Раніше у «Європейській солідарності» анонсували відрядження нардепа у Вільнюс і Роттердам.

“29—30 травня 2022 року лідер партії «Європейська солідарність», пʼятий президент Петро Порошенко у складі парламентської делегації України візьме участь у щорічному засіданні Парламентської асамблеї НАТО. 31 травня — 1 червня 2022 року Петро Порошенко візьме участь у засіданні Конгресу та Саміті Європейської народної партії (ЄНП), однієї з найбільших політичних родин в рамках Європейського Союзу», — йшлося в заяві партії.

При цьому соратник Порошенка народний депутат Олег Синютка заявив, що “вказівка прикордонникам, які не пропустили п’ятого Президента, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка попри Розпорядження Голови ВР для участі у засіданні ПА НАТО, надійшла з найвищих владних кабінетів”.

Депутат від «Європейської солідарності» Ірина Геращенко повідомила, що ці запрошення є в голови Верховної Ради, а всі відповідні розпорядження про склад делегацій підтримані комітетом закордонних справ і підписані головою ВР Русланом Стефанчуком.

У середині грудня Порошенку підписали підозру в державній зраді через поставки вугілля з окупованого Донбасу.  За версією слідчих, Порошенко у 2014 році зірвав постачання вугілля з ПАР і дозволив організувати поставки з окупованого Донбасу. У справі проходять також голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук.

Фото: телеграм