Міська голова Умані раніше називала цифру у 50 тисяч осіб.

Цьогоріч Умань Київської області для святкування єврейського Нового року (Рош га-Шана) відвідають 20 тисяч паломників-хасидів. Про це повідомляє прес-служба ДПУСУ.

У 2021-му іудейський Новий рік припадає на 6-8 вересня. Повідомляється, що прикордонники вже «фіксують значну кількість людей, котрі прибувають організованими рейсами з документами про вакцинацію».

З керівництвом ДПСУ зустрівся заступник посла Ізраїля в Україні і зазначив, що Ізраїль запровадив обов’язкову наявність негативного ПЛР-тесту для громадян, які виїжджають до України. Також він «відмітив добру спільну інформаційну роботу щодо інформування громадян Ізраїлю про порядок перетинання державного кордону України».

В ДПСУ зазначають, що починаючи з 30 серпня прикордонники здійснили оформлення понад 3 тисяч паломників-хасидів. За минулу добу більше 1350 паломників перетнули державний кодон у пунктах пропуску «Львів», «Краківець», «Шегині», «Солотвино», «Лужанка», «Порубне», «Бориспіль», «Платоново», «Одеса-авіа». Загалом прикордонною службою очікується прибуття в Україну близько 20 тисяч паломників.

Перші організовані зворотні рейси мають відбутися вночі 9 вересня.

Зауважимо, що міська голова Умані Ірина Плетньова днями називала іншу цифру — 50 тисяч паломників у 2021 році.

Зауважимо, що станом на 30 серпня в Україну вже прибуло щонайменше 5 тисяч паломників.

Фото: Фейсбук