Фото любителя поїсти безкоштовно оприлюднили у соцмережі, аби попередити власників інших кафе.

Про невідомого чоловіка, яка не платить за замовлення, у соцмережі попередило кафе “Казка”, яке розташоване на Лісовому проспекті.

До відома кафе та ресторанів. Просимо звернути вашу увагу. Цей чоловік робить замовлення, їсть, п’є та не розраховується“, – йдеться в описі до портрета чоловіка, якого звинувачують в крадіжці їжі.

Також кафе оприлюднило запис із камер відеоспостереження. На записі помітно, що чоловік очікує, як офіціантка прибере посуд за столиком по сусідству та піде відносити його на кухню. У цей момент чоловік берере зі стільця свою куртку та спокійно йде, не заплативши.

Під цим дописом деякі кияни почали писати, що чоловік міг бути голодним, але не мав грошей і що адміністрація кафе мала би його пожаліти. Дехто залишав коментарі про те, що начебто кафе не мало права публікувати портрет чоловіка. На це коментаторам відповіли, що людина перебуває у громадському місці і зйомка в цих місцях дозволена. До того ж допис зроблений з метою попередити інші кафе про такого відвідувача.

Нагадаємо, нещодавно у Києві поліція зірвала концерти в Closer і Mezzanine під приводом «роз’яснення карантинних вимог». В Closer мала відбутися презентація проекту Ready in LED, в Mezzanine — концерт Ofliyan. А в клубі «Культ» начебто сталася масова бійка.

Фото: фейсбук