Сьогодні п'ятому президенту мають обрати запобіжний захід.

Прихильники п’ятого президента, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка, зібралися біля Печерського районного суду в центрі Києва. Про це повідомляють кореспонденти «Київ. Newsroom» телеканалу «Київ».

Чисельна група підтримки зайняла простір між Софійською та Михайлівською площами. Люди б‘ють в барабани, вигукують лозунги. Перед тим вони дивилися трансляцію з аеропорту «Київ» (там Порошенко виступав на мітингу після прильоту).

Порошенко приїхав до суду о 10:50. П’ятий президент заявив своїм прихильникам, що «приїхав в Україну, щоб захищати Україну, а не Порошенка».

Також під Печерським райсудом вишикувалися кордони правоохоронці та Національної гвардії. Фото публікує нардеп «Євросолідарності» Олексій Гончаренко.

Раніше очікувалось, що Порошенка можуть затримати в аеропорту одразу ж після повернення до України на вимогу Служби безпеки та Державного бюро розслідувань.

Його підозрюють у державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій у період 2014-2015 років, під час постачання енергетичного вугілля з території самопроголошених «ДНР-ЛНР».

Майже місяць правоохоронці проводили слідчі дії проти Порошенка, який покинув Україну 17 грудня, а суд навіть арештував його майно.

Фото: Ельдар Сарахман