У міському бюджеті на перший квартал 2021-го закладена певна компенсація для двох комунальних перевізників, завдяки чому тариф на проїзд вдасться стримувати до квітня.

Про це розповіли в програмі «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ».

За словами Олексія Павленка, виконавчого директора Асоціації автоперевізників Київщини, у лютому вартість проїзду в метро може зрости вдвічі. Однак ціну може стримувати методом дотації столична міська влада.

Водночас у КМДА в коментарі «Київ. NewsRoom» повідомили, що до квітня 2021-го проїзд у громадському транспорті Києва дорожчати не буде, попри те, що для цього є економічні передумуви.

У міському бюджеті на перший квартал цього року закладена певна компенсація для двох перевізників – «Київпастранс» та «Київський метрополітен». Завдяки цьому тариф на проїзд вдасться стримувати до квітня. Про це ще наприкінці 2020-го заявляв заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко. Він також зазначав, що
деякі інші транспортні компанії розглядають питання про підвищення вартості проїзду до 10-12 гривень.

Наразі, за словами заступниці начальника столичної підземки Наталі Макагон, про здорожчання проїзду в метрополітені поки мова не йде.

У Департамент економіки та інвестицій КМДА повідомили, що за законом вони тільки перевіряють розрахунки того чи того підприємства щодо обґрунтованості ціни. А Київський метрополітен офіційно ще не звертався до Департаменту з темою підвищення вартості проїзду.

Нагадаємо, вартість проїзду в маршрутках Києва може зрости в ціні.

Фото: Facebook