Серед студентів 95% - це іноземці з 42-х країн світу.

Міжнародний Європейський Університет – підбив підсумки першого року роботи в Україні.

Лише за рік роботи Міжнародний Європейський університет обрали – понад 9 сотень студентів, 95% з яких, це іноземці з 42-х країн світу.

МЄУ – це вищий навчальний заклад нового формату. Аналогу в Україні, якому не було. Тут зібрані кращі світові практики: Стенфорд, Оксфорд та Кембридж.

Університет спеціалізується на навчанні іноземних студентів та українців, у ньому навчаються в науково-освітніх інститутах за сімома напрямами: школа бізнесу, архітектурно-інженерна школа, мовна школа, медична школа, ІТ школа, юридична та школа мистецтв.

Головне правило ЗВО  – це рівність студентів та викладачів. Не менш важливо й те, що люди, які тут навчаються, можуть обирати дисципліни самостійно. А студенти вишу мають активну життєву позицію та власний студентський парламент.

Заснували ЗВО міжнародного формату – меценати з України та Австрії. У закладі створені такі умови, щоб кожен почував себе, як вдома, а то й краще.

Алла Наволокіна – співзасновник і проректор Міжнародного Європейського Університету наголосила на прес-конференції, що в рамках університету створюється унікальна система навчання людини, протягом усього життя – від 3 до 93 років.

“Ми створили університет нової формації, основним принципом діяльності якого є, рівність і студентоцентризм” – сказала Алла.

Доктор філософських наук, академік АПН України, голова ради сприяння розвитку Міжнародного європейського університету Анатолій Толстоухов, заявив про прагнення розвивати та виводити українську освіту на новий та якісний рівень.

Міжнародний європейський університет засновано в Києві у 2019 році. Університет має власний освітній корпус у Києві за адресою Магнітогорська, 1б. Співзасновниками проєкт є Україна та Австрія. Наразі університет придбав землю, де побудує власне студмістечко зі своїми клініками. Випускники ЗВО зможуть отримати подвійні дипломи України та Швейцарії. А також пройти стажування з працевлаштуванням за кордоном.

Університет – дійсно «INTERNATIONAL». І це зовсім не тому, що більшість студентів є іноземцями, а тому що Університет активно та плідно співпрацює з іноземними університетами, установами, окремими фахівцями та міжнародними організаціями.

Фото: прес-служба